Vandaag geopend van 12.00 tot 17.00

Openingtijden

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag 10.00 tot 17.30
  • Woensdag 10.00 tot 17.30
  • Donderdag 10.00 tot 21.00
  • Vrijdag 10.00 tot 17.30
  • Zaterdag 10.00 tot 17.30
  • Zondag 12.00 tot 17.00

Vanaf ijsheiligen elke zondag open.

×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Tik Tak

Chris McGeorge

Special Price € 16,99

Normale prijs: € 19,99

Inclusief BTW

Op werkdagen voor 23:00u besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery.

Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, ...

Verkrijgbaar in

Paperback / softback
  • Gratis ophalen in onze winkel
  • Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd
  • Gratis thuisbezorgen vanaf 15 euro!

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer