19,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Small Luxuries: Watches is a gift book for the aspiring or experienced watch collector. The book features some of the most renowned watches and celebrity collectors and also focuses on the functional aspects of watches as well as their design, craft, and remarkable history as fun and functional casual and luxury accessories.
Details
| EAN : | 9780760399804 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 185 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 276 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Reeks : | Small Luxuries |