Socrates op sneakers

Elke Wiss


Nederlands | 09-10-2024 | 256 pagina's

9789026368714

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 23,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Korte beschrijving/Annotatie

De kunst van het vragenstellen aan de hand van Socrates en andere beroemde filosofen. Speciale cadeau-editie nu met bedrukt boekblok.

Tekst achterflap

In een tijd waarin iedereen door elkaar roeptoetert en meningen al snel dezelfde waarde als feiten krijgen, is verbinding tussen mensen vaak ver te zoeken. We proberen de ander te overtuigen van ons eigen gelijk in plaats van samen op zoek te gaan naar wezenlijke antwoorden. We praten liever dan dat we luisteren; voor vragen stellen hebben we geen tijd. Hoe mooi zou het zijn als je in iedere situatie precies díé vraag kunt stellen die leidt tot een goed gesprek? Elke Wiss laat zien waarom we zo slecht zijn in het stellen van goede vragen en met Socrates en andere filosofen als inspiratiebron legt ze uit hoe we er beter in kunnen worden.

Socrates op sneakers is een filosofische gids met tips en tricks om vragen te stellen die verrassen en aan het denken zetten. Zodat je echte gesprekken kunt voeren die leiden tot verbinding. Met de ander, én met jezelf.

'Waardevolle lessen in hoe te verdragen iets niet te weten en oprecht te onderzoeken wat iemand beweegt.' - Mark Tuitert

'Een prachtig én concreet boek!' - FrankWatching

'Veel praktische tips bij het formuleren van vragen en de omgang met emoties en ongemak. Maar vooral word je ertoe verleid jezelf steeds meer op het spel te zetten. Dat dat lukt komt ook door Wiss' aanstekelijke, toegankelijke en doorleefde manier van schrijven.' - Filosofie Magazine

Recensie/Quote

Veel praktische tips bij het formuleren van vragen en de omgang met emoties en ongemak. Maar vooral word je ertoe verleid jezelf steeds meer op het spel te zetten. Dat dat lukt komt ook door Wiss' aanstekelijke, toegankelijke en doorleefde manier van schrijven.

Biografie

Elke Wiss is theatermaker en praktisch filosoof. Ze schrijft en regisseert voorstellingen en geeft diverse trainingen en workshops in praktische filosofie en de kunst van het vragen stellen. Ook voert Elke socratische gesprekken binnen organisaties en geeft ze individuele filosofische consulten. In maart 2020 verscheen haar eerste boek Socrates op sneakers, waarvan inmiddels meer dan 40.000 exemplaren zijn verkocht.

Details

EAN :9789026368714
Auteur: 
Uitgever :Ambo/Anthos B.V.
Publicatie datum :  09-10-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :204 mm
Breedte :132 mm
Dikte :28 mm
Gewicht :348 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :256