Tekenen voor Dummies
Jamie Combs
Nederlands | 24-03-2026 | 356 pagina's
9789045359267
Paperback / softback
24,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Ben je bang dat je niet genoeg talent hebt om een kunstenaar te zijn? Dat hoeft niet! Met de tips en technieken in Tekenen voor Dummies kom je een heel eind. Je begint bij de basis: lijnen, vorm, arceringen, composities en perspectief. Vervolgens laat dit boek je zien hoe je bijna alles kunt tekenen, van bloemblaadjes tot de ogen van een kind. Laat dit boek je helpen op de weg naar ontdekkingen en zelfexpressie!
Details
| EAN : | 9789045359267 |
| Uitgever : | BBNC Uitgevers |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 170 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 588 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 356 |
| Reeks : | Voor Dummies |