De Pijp Cultuuratlas van Amsterdam
Michel Didier
Nederlands | 01-03-2026 | 288 pagina's
9789083502014
Paperback / softback
34,95
Tijdelijk niet beschikbaar
Voorraad in de winkel
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Details
| EAN : | 9789083502014 |
| Uitgever : | Tijd/Ruimte |
| Publicatie datum : | 01-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 727 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |