Buhlebezwe Siwani
Beatrice von Bormann-Sanne van de Kraats
Nederlands | 12-03-2026 | 68 pagina's
9789462587816
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
17,95
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Hoewel geloofsovertuigingen cultureel verschillend zijn, gebruiken ze vaak dezelfde symbolen, rituelen en materialen. Buhlebezwe Siwani laat zien dat spiritualiteit universeel is en in alle culturen voorkomt. Door te kijken naar ons gedeelde erfgoed, onderzoekt zij in Ntu hoe spirituele kennis zich door de eeuwen heen over de wereld heeft verspreid en vermengd. Buhlebezwe Siwani (Johannesburg, ZA, 1987) werkt met performance, fotografie, beeldhouwkunst en installaties. Ze onderzoekt de manier waarop het zwarte vrouwelijke lichaam geframed wordt in een door mannen gedomineerde samenleving. Ook staat de zwarte vrouwelijke ervaring binnen de context van Zuid-Afrika centraal. Siwani is ingewijd sangoma, een spirituele genezer die werkt in de ruimte tussen leven en dood.
Slogan/Promotie
Hoewel geloofsovertuigingen cultureel verschillend zijn, gebruiken ze vaak dezelfde symbolen, rituelen en materialen. Buhlebezwe Siwani laat zien dat spiritualiteit universeel is en in alle culturen voorkomt. Door te kijken naar ons gedeelde erfgoed, onderzoekt zij in Ntu hoe spirituele kennis zich door de eeuwen heen over de wereld heeft verspreid en vermengd. Buhlebezwe Siwani (Johannesburg, ZA, 1987) werkt met performance, fotografie, beeldhouwkunst en installaties. Ze onderzoekt de manier waarop het zwarte vrouwelijke lichaam geframed wordt in een door mannen gedomineerde samenleving. Ook staat de zwarte vrouwelijke ervaring binnen de context van Zuid-Afrika centraal. Siwani is ingewijd sangoma, een spirituele genezer die werkt in de ruimte tussen leven en dood.
Details
| EAN : | 9789462587816 |
| Uitgever : | Uitgeverij WBOOKS |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 182 mm |
| Dikte : | 8 mm |
| Gewicht : | 206 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 68 |