Van Dyck, the European
Jean Bastiaensen
Engels | 02-04-2026 | 351 pagina's
9789493416840
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
49,95
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
This book tells the fascinating story of Anthony van Dyck, one of the great masters of the seventeenth century, and explores how three vibrant cities shaped his life and art: Antwerp, Genoa and London. New source material offers a fresh perspective on Van Dyck’s oeuvre against the backdrop of a crisis‑stricken Europe. Sixty extraordinary paintings, captured in striking clarity and detail, showcase his sensitive, expressive and penetrating style. A visionary artist, Van Dyck transformed Western concepts of identity and emotional connectivity in ways that remain profoundly relevant to this day.
Slogan/Promotie
De genialiteit van Vlaams grootmeester Anton van Dyck belicht: catalogus bij toptentoonstelling in Genua Dit boek vertelt het fascinerende verhaal van Anton van Dyck, een van de grote meesters van de zeventiende eeuw. Drie bruisende steden hebben zijn leven en kunst gevormd: Antwerpen, Genua en Londen. Nieuw bronmateriaal biedt een frisse kijk op Van Dycks oeuvre tegen de achtergrond van een door crises geteisterd Europa. Zestig buitengewone schilderijen illustreren zijn gevoelige, expressieve en indringende stijl, vastgelegd in rijk beeldmateriaal en verbluffende details. Als visionair kunstenaar transformeerde Van Dyck westerse opvattingen over identiteit en emotionele verbondenheid, op een manier die tot op de dag van vandaag relevant blijft. Publicatie bij de tentoonstelling Van Dyck, the European in het Palazzo Ducale in Genua van 20 maart tot 19 juli 2026.
Details
| EAN : | 9789493416840 |
| Uitgever : | Hannibal books |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 309 mm |
| Breedte : | 248 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 2072 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 351 |
| Keywords : | anthony van dyck;antwerpen;genua;londen;palazzo ducale;van dyck antoon |