Yves Klein en zijn kunstenaarsfamilie
Robert Fleck-Michèle Gazier-Colin Huizing-Bianca Stigter-Victor Vanoosten
Nederlands | 24-03-2026 | 146 pagina's
9789493491335
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
29,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Deze catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling in het Stedelijk Museum Schiedam (21 maart-25 oktober 2026) brengt voor het eerst werk samen van de familie Klein, bestaande uit Yves Klein, zijn ouders Frits Klein en Marie Raymond, en zijn vrouw Rotraut Uecker. Terwijl Yves Klein wereldberoemd werd met zijn iconische monochrome schilderijen, weten minder mensen dat ook zijn familieleden succesvolle kunstenaars waren. In de tentoonstelling komt niet alleen de artistieke uitwisseling tussen de familieleden naar voren, maar ook de connecties van de familie Klein met Nederland, en in het bijzonder met Schiedam, dat in Nederland de omvangrijkste collectie werken van Frits Klein heeft.
Details
| EAN : | 9789493491335 |
| Uitgever : | BORGERHOFF & LAMBERIGTS |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 211 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 478 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 146 |
| Keywords : | klein yves |