23,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
‘Yuzuki has become the poster girl of a British boom for Japanese fiction’ THE TIMES The unmissable new novel of friendship and dangerous obsession from Asako Yuzuki, the award-winning author of the global bestselling sensation Butter.
Details
| EAN : | 9780008753832 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Polly Barton |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 213 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 411 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |