16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
The sixth Kings of Sin book from New York Times bestselling author Ana Huang's delicious new series of standalones, featuring seven steamy billionaires inspired by the seven deadly sins.
Details
| EAN : | 9780349436418 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 28-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 298 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |
| Reeks : | Kings of Sin |