17,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Hunger Games meets Harry Potter in the epic next installment of the number one bestselling Empyrean series.
Details
| EAN : | 9780349437095 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 42 mm |
| Gewicht : | 454 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 672 |
| Reeks : | The Empyrean |