16,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
From the #1 New York Times bestselling author of Just for the Summer and Say You'll Remember Me comes a deeply emotional novel with humour and heart, where a decision one night changes everything and two friends find themselves falling in love.
Details
| EAN : | 9780349442846 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-06-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 276 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |