14,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Are you ready to be swept away with a brand-new standalone romance from Elle Kennedy?
Details
| EAN : | 9780349444567 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 19-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 360 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 528 |