42,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Fine Specimens is an inspiring showcase of contemporary type and the promotional graphics foundries create to promote their font releases, punctuated by insightful essays by typography experts from around the world.
Details
| EAN : | 9780760398913 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 268 mm |
| Breedte : | 230 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 1098 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 216 |