Gustav Klimt: Three Ages of Woman (Foiled Journal)
Flame Tree Studio
Engels | 10-06-2024 | 176 pagina's
9780857751164
Agenda
16,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
A beautiful, luxurious Flame Tree Notebook. Combining high-quality production with magnificent fine art, the crafted covers are printed on foil, embossed then foil stamped. And they’re powerfully practical: a pocket at the back for receipts and scraps, two bookmark ribbons and a magnetic side flap. Art by Gustav Klimt.
Details
| EAN : | 9780857751164 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 10-06-2024 |
| Uitvoering : | Agenda |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 156 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 354 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Reeks : | Flame Tree Notebooks |