Vincent van Gogh: Starry Night over the Rhone (Foiled Journal)
...
Engels | 25-04-2013 | 176 pagina's
9780857756626
Agenda
16,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Part of a series of exciting and luxurious Flame Tree Notebooks. Combining high-quality production with magnificent fine art, the covers are printed on foil in five colours, embossed then foil stamped. And they’re powerfully practical: a pocket at the back for receipts and scraps, two bookmarks and a solid magnetic side flap.
Details
| EAN : | 9780857756626 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 25-04-2013 |
| Uitvoering : | Agenda |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 344 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Reeks : | Flame Tree Notebooks |