The Serpent and the Wings of Night


Engels | 29-07-2024 | 480 pagina's

9781035040957

Paperback / softback


€ 16,95


 

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Tekst achterflap

The Serpent and the Wings of Night is The Hunger Games with vampires and the first book in the BookTok phenomenon and international bestselling Crowns of Nyaxia series by Carissa Broadbent - perfect for fans of From Blood and Ash and A Court of Thorns and Roses.

Details

EAN :9781035040957
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Publicatie datum :  29-07-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Engels
Hoogte :198 mm
Breedte :132 mm
Dikte :37 mm
Gewicht :396 gr
Status :Herdruk
Aantal pagina's :480