In Her Own League
Liz Tomforde
Engels | 03-03-2026 | 448 pagina's
9781399746441
Paperback / softback
15,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
The new spicy yet heartfelt romance from the phenomenal bestselling author of the TikTok sensation, the Windy City series.
Details
| EAN : | 9781399746441 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 312 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |