Vincent van Gogh: Almond Blossom (Foiled Journal)
Flame Tree Studio
Engels | 10-01-2016 | 176 pagina's
9781783616619
Agenda
16,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
A beautiful, luxurious notebook from Flame Tree. Combining high-quality production with magnificent fine art, the covers are printed on foil in five colours, embossed then foil stamped. And they’re powerfully practical: a pocket at the back for receipts and scraps, two bookmarks and a solid magnetic side flap. Almond Blossom by Vincent van Gogh.
Details
| EAN : | 9781783616619 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 10-01-2016 |
| Uitvoering : | Agenda |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 354 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Reeks : | Flame Tree Notebooks |