Vincent van Gogh: The Starry Night (Foiled Pocket Journal)
Flame Tree Studio
Engels | 03-05-2021 | 160 pagina's
9781787558373
Agenda
11,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
A beautiful, luxurious Flame Tree Notebook. Combining high-quality production with magnificent fine art, the crafted covers are printed on foil, embossed then foil stamped. And they’re powerfully practical: a pocket at the back for receipts and scraps, two bookmark ribbons and a magnetic side flap. Art by Vincent van Gogh.
Details
| EAN : | 9781787558373 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 03-05-2021 |
| Uitvoering : | Agenda |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 155 mm |
| Breedte : | 115 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 166 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Reeks : | Flame Tree Pocket Notebooks |