31,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
The Symbols of Art decodes over 100 symbols found in artworks across history, revealing hidden meanings behind everyday objects, colours, animals and motifs in an accessible, illustrated guide.
Details
| EAN : | 9781805700357 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 233 mm |
| Breedte : | 176 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 847 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |