16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
The second book in the dark romance Legacy of Gods spin off series from the New York Times, USA Today, international and Amazon #1 bestselling author.
Details
| EAN : | 9781911746140 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 544 |
| Reeks : | The Villains |