Chatten met Napoleon 3.0 - Inspirerend notitieboek

Barend Last-Thijmen Sprakel


Nederlands | 01-06-2026 | 152 pagina's

9789024404490

Hardback


18,95

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Tekst achterflap

Inspirerend notitieboek

Bij Chatten met Napoleon 3.0

Dit notitieboek staat vol quotes die aan het denken zetten. Met reflectieopdrachten, tips en schema’s voor de praktijk. Gebruik het naast het boek Chatten met Napoleon 3.0. Of gewoon los. Om ideeën te vangen, gedachten te ordenen en nieuwe invalshoeken te verkennen.

Schrijf erin, maak tekeningen, leg verbanden, reflecteer, scheur, knip, plak en herhaal. Probeer dát maar eens te automatiseren.

“AI kan antwoorden geven, onderwijs leert welke vragen de moeite waard zijn.” — Barend Last & Thijmen Sprakel

Luxe, gebonden uitvoering, met leeslint.


Chatten met Napoleon 3.0

Met wie uit het verleden zou jij willen chatten? Napoleon misschien?

In Chatten met Napoleon 3.0 ontdek je hoe je met generatieve AI in gesprek kunt gaan met historische figuren. En wat dat betekent voor jouw onderwijs. Het boek laat zien hoe AI werkt, wat je ermee kunt in de klas en waar je kritisch moet blijven.

Een praktisch en toegankelijk boek, vol voorbeelden en werkvormen om direct mee aan de slag te gaan. De ontwikkelingen gaan razendsnel. Dit boek helpt je om bij te blijven.

Reis je mee?

Details

EAN :9789024404490
Auteur : 
Uitgever :Koninklijke Boom uitgevers PW
Publicatie datum :  01-06-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :248 mm
Breedte :174 mm
Dikte :20 mm
Gewicht :468 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :152