Gedoe!
Kate Weston
Nederlands | 02-05-2023 | 376 pagina's
9789026166310
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 20,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Het grappigste boek sinds tijden! Hoofdpersoon Kat is een feministische Bridget Jones voor jongeren van nu.
Tekst achterflap
De zestienjarige Kat Evans, journalist in de dop en feminist vol vragen, is terug met een nieuw hilarisch dagboek! Zeg maar TOEDELOE tegen vrouwonvriendelijk GEDOE!
Reacties op Gênant! (deel 1):
‘Ik ga helemaal stuk om Kat!’ Madelief, 14 jaar
‘Kapot grappig, en herkenbaar. Niet dat mijn leven echt zo cringe is als dat van Kat, maar het voelt vaak wel zo.’ Anouk, 15 jaar
‘Een hilarisch debuut van Weston. Grappen worden afgewisseld met serieuze zaken als paniekaanvallen en depressie en dat geeft diepgang.’ The Guardian
Biografie
Kate Weston is een voormalige stand-upcomedian in Engeland. Na het grappige jongerenboek Gênant!, is Gedoe! het tweede deel in het tweeluik 'Bekentenissen van een verwarde feminist'. Kate woont in Londen.
Details
EAN : | 9789026166310 |
Uitgever : | VBK Media |
Vertaler : | Anna Livestro |
Publicatie datum : | 02-05-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 216 mm |
Breedte : | 141 mm |
Dikte : | 29 mm |
Gewicht : | 412 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 376 |
Reeks : | Bekentenissen van een verwarde feminist |