Het eiland

Sara B. Elfgren


Nederlands | 17-02-2026 | 304 pagina's

9789026178900

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

22,99

 Voorraad in de winkel

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Korte beschrijving/Annotatie

Op een verlaten eiland slaat een ogenschijnlijk onschuldige reünie om in een nachtmerrie. Niet iedereen keert veilig terug van Tallholmen.

Tekst achterflap

Op een afgelegen Zweeds eiland slaat een ogenschijnlijk onschuldige reünie om in een nachtmerrie. In deze thriller keert niet iedereen terug van het eiland Tallholmen.


Mirjam is verrast wanneer haar halfzus Nia haar uitnodigt voor haar Girls Only verjaardagsfeest op Tallholmen, het Zweedse eiland waar ze als kinderen hun zomers doorbrachten. Na een jaar zonder contact lijkt dit dé kans om hun band te herstellen.

Maar het eiland draagt sporen van het verleden, en de relatie tussen de zussen is complex. De aanwezigheid van Nia’s controlerende echtgenoot werpt een schaduw over de avond. Wat begint als een ongemakkelijke hereniging, verandert langzaam in een beklemmende confrontatie met oude wonden en verborgen dreiging.

Wanneer de nacht valt en de spanning tussen de zussen oploopt, blijkt dat het gevaar dichterbij is dan Mirjam ooit had kunnen vermoeden.


Het Eiland is een ijskoude Scandinavische thriller. Dit spannende boek is voor liefhebbers van psychologische spanning en Zweedse misdaag. Perfect voor fans van Samuel Bjørk en Camilla Läckberg.

Biografie

Sara B. Elfgren werd geboren in Stockholm. Naast haar (jeugd)thrillers en romans schrijft ze voor theater, film en podcasts. Ö is haar thrillerdebuut.

Details

EAN :9789026178900
Auteur : 
Uitgever :VBK Media
Vertaler : Corry van Bree
Publicatie datum :  17-02-2026
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Wordt verwacht
Aantal pagina's :304