Verkeerde afslag
Nicci French
Nederlands | 08-04-2026 | 480 pagina's
9789026370182
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Opnieuw een zaak voor Maud O’Connor, van het wereldberoemde schrijversduo dat al meer dan 25 jaar aan de top van de thrillerwereld staat.
Tekst achterflap
Welkom in Brookstead, een idyllisch Engels dorp. Maar sommige inwoners hebben veel te verbergen…
Amy Barton heeft ogenschijnlijk alles: een fijn gezin, een mooi huis en een leuke baan. Maar ze leidt een dubbelleven: ze heeft een affaire. Die beëindigt ze, niet alleen uit schuldgevoel maar ook omdat ze zich onveilig begint te voelen. Dit is de laatste keer dat ze met haar minnaar heeft afgesproken.
Niet veel later wordt Amy dood aangetroff en in haar woning. Er is sprake van een misdrijf. Voor de politie is het al snel een uitgemaakte zaak wie de dader is: de echtgenoot. Maar zodra rechercheur Maud O’Connor er vanuit Londen bij wordt gehaald en zij de plaats delict bezoekt, heeft ze sterke twijfels.
Lees meer over rechercheur Maud O'Connor in 'Heeft iemand Charlotte Salter gezien?', 'Stemmen in het duister', en 'Tyler Green komt nooit meer vrij'.
‘Sterk moordmysterie, met onverwachte plotwendingen en psychologische diepgang.’ – De Telegraaf ****
‘Een Nicci French op zijn best: wreedheid, onrecht en een zinderende strijd om rechtvaardigheid.’ – Boekenkrant
‘Niemand doet het beter dan Nicci French.’ – Lee Child
Biografie
Achter de naam Nicci French gaat het echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit duo is wereldberoemd om hun thrillers en korte verhalen. Al meer dan 25 jaar zijn ze niet weg te denken uit de thrillerwereld.
Details
| EAN : | 9789026370182 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Vertaler : | Bart Gravendaal - Karina van Santen |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 38 mm |
| Gewicht : | 508 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 480 |
| Reeks : | Rechercheur Maud O'Connor |