Cozy escapes - Coloring Book Cafe
...
Nederlands | 23-01-2026 | 72 pagina's
9789036651592
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
5,99
Tijdelijk niet beschikbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Cozy kleurboeken voor volwassenen
Tekst achterflap
Cozy kleurboeken voor volwassenen vol schattige dieren en knusse scènes, ontworpen om je hoofd tot rust te brengen en je even helemaal op te laten gaan in ontspannend creatief plezier.
Slogan/Promotie
Cozy kleurboeken voor volwassenen vol schattige dieren en knusse scènes, ontworpen om je hoofd tot rust te brengen en je even helemaal op te laten gaan in ontspannend creatief plezier.
Details
| EAN : | 9789036651592 |
| Uitgever : | Rebo Productions |
| Vertaler : | Rebo Productions B.V. |
| Publicatie datum : | 23-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 203 mm |
| Breedte : | 203 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 228 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 72 |
| Keywords : | cadeau;cozy;creatief;dieren;hobby;illustraties;kleurboek;kleuren;knus;me-time;mindfulness;ontspanning;patronen;rust;schattig;stress;taferelen;volwassenen;zelfzorg |