Inmaken
Jonah Freud-Noni Kooiman
Nederlands | 12-03-2026 | 272 pagina's
9789038817224
Paperback / softback
29,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Jonah Freud en Noni Kooiman geven in dit boek meer dan driehonderd recepten om fruit en groenten, maar ook vlees en vis in te maken en daarmee te bewaren voor later. Van kwetsenchutney en aardbeienjam tot het zelf inleggen van ansjovis en een pickle van watermeloenschil. Met het boek Inmaken kan iedereen thuis aan de slag.
Biografie
Jonah Freud is eigenaresse van De Kookboekhandel in Amsterdam en culinair columnist voor o.a. Het Parool. Jonah schreef diverse kookboeken en verzorgde van veel culinaire boeken de redactie. Noni Kooiman werkte vanaf haar zeventiende als kok in keukens van diverse restaurants. Zij begon haar carrière in de Parijse bakkerij Rose’s bakery. Terug in Amsterdam werkte zij onder andere bij de restaurants Schiller, Vuurtoreneiland, De plantage en Toscanini.
Details
| EAN : | 9789038817224 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 244 mm |
| Breedte : | 174 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 720 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |