12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Nominatie Booker Prize 2022
Tekst achterflap
Aan het begin van de negentiende eeuw verhuist de excentrieke Britse theateracteur Junius Booth met zijn vrouw naar Amerika. Ze betrekken een boerenhoeve ten noorden van Baltimore en krijgen tien kinderen, waarvan er zes overleven. Junius Booth is de pater familias, kostwinner en gevierd Shakespeare-acteur, maar hij is even instabiel als geniaal. De kinderen groeien op in de aanloop naar de Amerikaanse burgeroorlog. De jongens worden net als hun vader acteur, wat de Booths tot een beroemde en toonaangevende theaterfamilie maakt. Maar achter de schermen beginnen schandalen, triomfen en rampen hun tol te eisen, met als ultiem dieptepunt de schokkende moord op Lincoln door de jongste zoon John.
Booth is een uiterst verrassend en meeslepend portret van een beruchte familie en een land in verandering.
Recensie/Quote
Deze roman gaat prijzen winnen.
Biografie
Karen Joy Fowler (1950) is een Amerikaanse bestsellerauteur die diverse genres beheerst. Haar roman The Jane Austen Book Club werd verfilmd. Totaal door het dolle heen haalde de shortlist van de Booker Prize, won de PEN/Faulkner Prize en verkocht wereldwijd meer dan een miljoen exemplaren. Booth is haar nieuwste roman. Ze woont in Santa Cruz in Californië.
Details
| EAN : | 9789041716903 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 296 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |