De ansichtkaart
Anne Berest
Nederlands | 24-03-2026 | 400 pagina's
9789041716910
Paperback / softback
12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Voor de lezers van 't Hooge Nest
Tekst achterflap
In januari 2003 lag in onze brievenbus een vreemde ansichtkaart met de Opéra Garnier aan de ene kant en de namen van onze gestorven familieleden aan de andere kant. Hij was niet ondertekend.
Tien jaar later besloot ik uit te zoeken wie ons deze kaart gestuurd heeft, en waarom. Ik begon bij de namen op de kaart, mijn overgrootouders, oudtante en -oom. Wie waren zij eigenlijk precies?
Hoe kon alleen mijn grootmoeder Myriam de Holocaust ontsnappen? En wat betekent deze geschiedenis voor mij en mijn gezin?
Anne Berest
Recensie/Quote
Een troostrijke, meeslepende en liefdevolle roman over haar Joodse familie, van het begin van de twintigste eeuw tot nu.
Biografie
Anne Berest (1979) is romancière, scenarioschrijver, actrice en model voor o.a. Chanel. In De ansichtkaart beschrijft ze haar familiegeschiedenis die bepaald wordt door de Holocaust. Zowel de literaire pers als lezers hebben het boek massaal omarmd. Het werd genomineerd voor talloze literaire prijzen, belandde in Frankrijk maandenlang op de bestsellerlijst en werd haar wereldwijde doorbraak. In grote veilingen is De ansichtkaart inmiddels aan 12 landen verkocht.
Details
| EAN : | 9789041716910 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 122 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 270 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |