Good material
Dolly Alderton
Nederlands | 17-02-2026 | 368 pagina's
9789041716934
Paperback / softback
12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Good material is dé doorbraakroman van Dolly Alderton, bestsellerauteur van o.a. Alles wat ik weet over liefde.
Tekst achterflap
Andy houdt van Jen. Jen híéld van Andy. En hij begrijpt niet waarom het uit is. En nu? Hij heeft geen huis meer. Hij wacht al tijden tot zijn stand-upcarrière een vlucht neemt. En waarom zijn al zijn vrienden ineens zo volwassen? Andy zwemt in een zee van liefdesverdriet en wil koste wat kost de puzzel van zijn verbroken relatie oplossen. Want als hij daar het antwoord op vindt, kunnen Jen en hij misschien weer samen komen...? Maar Andy moet nog veel leren, niet in de laatste plaats de kant van het verhaal van zijn ex-vriendin.
In dit geestige en buitengewoon herkenbare verhaal over romantische rampen en vriendschap vertelt Dolly Alderton een liefdesverhaal met twee eindes, waarmee ze opnieuw aantoont waarom ze een van de meest interessante schrijvers van vandaag is, en de ware stem van een generatie.
Recensie/Quote
Good Material levert de meest verrukkelijke aspecten van klassieke romantische komedie: scherpe dialogen, realistische relatiedynamiek, humoristische ontmoetingen en misverstanden, en laat daarbij de clichématige genderrollen en het traditionele huwelijksplot achter zich. Alderton blinkt uit in het met tederheid en authenticiteit neerzetten van niet-romantische, intieme relaties.
Biografie
De Engelse Dolly Alderton (1988) is een prijswinnende auteur en journalist. Haar debuut, de bestseller Alles wat ik weet over liefde, werd genomineerd voor de Waterstones Book of the Year, won een National Book Award en werd in meer dan 20 talen vertaald. Naast non-fictie schrijft Alderton ook romans. Good Material is haar nieuwe roman. Dolly Alderton geldt als een belangrijke stem voor een generatie jonge vrouwen en weet persoonlijke ervaringen te vertalen naar universele thema's.
Details
| EAN : | 9789041716934 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 17-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 121 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 248 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |