De vrouw in suite 10
Ruth Ware
Nederlands | 03-03-2026 | 352 pagina's
9789041716958
Paperback / softback
11,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
In De vrouw in suite 10 verandert een perfecte reis in een ultieme nachtmerrie. Vanaf nu te zien op Netflix met Keira Knightley in de hoofdrol.
Tekst achterflap
Het zou een perfecte trip worden: een persreisje aan boord van een exclusief cruiseschip en de kans voor journalist Lo Blacklock om te herstellen van een traumatische inbraak en een mislukte relatie. Maar alles loopt anders. Midden in de nacht wordt Lo wakker van geschreeuw en denkt ze te horen dat iemand overboord wordt gegooid. Was ze getuige van een moord? Niemand aan boord gelooft haar. Is alle stress haar te veel geworden? Wie kan ze vertrouwen? Lo moet alles op alles zetten om niet het volgende slachtoffer te worden...
Recensie/Quote
Agatha Christie meets Het meisje in de trein.
Biografie
Ruth Ware (1977) maakte grote indruk met haar debuutthriller In een donker, donker bos. Ook De dood van mevrouw Westaway, Door het sleutelgat en Een voor een werden een wereldwijd succes. De vrouw in suite 10 is in 2025 verfilmd als The Woman in Cabin 10 met Keira Knightley in de hoofdrol.
Details
| EAN : | 9789041716958 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 122 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 238 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Keywords : | thriller - cruise - netflix - spanning - moord |