De bibliotheek van Parijs
Janet Skeslien-Charles
Nederlands | 24-03-2026 | 432 pagina's
9789041716989
Paperback / softback
12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
De bibliotheek van Parijs van Janet Skeslien Charles is een onvergetelijk verhaal over familie, vriendschap, liefde en de verbindende kracht van literatuur.
Tekst achterflap
Parijs 1939: De ambitieuze Odile Souchet is net begonnen aan haar droombaan bij de Amerikaanse bibliotheek in Parijs. Wanneer de nazi's de lichtstad bezetten verandert alles van de ene op de andere dag. De bibliotheek blijft open, maar de Joodse bezoekers zijn niet meer welkom. Odile en haar collega's riskeren hun leven door hun Joodse abonnees zelf de boeken te brengen. Maar wanneer Odile ontdekt dat haar vader, een politieman, nauw betrokken is bij het handhaven van het naziregime, raakt zij in een groot persoonlijk conflict. Heeft zij de moed om de juiste keuzes maken?
Recensie/Quote
De bibliotheek van Parijs is niet alleen een ode aan boeken, maar ook aan bibliotheken en de bibliotheekboeken. Het belang van boeken en de troost die boeken en hun verhalen kunnen bieden, komt op een mooie, subtiele manier naar voren in dit boek. [...] Een aanrader!
Biografie
Janet Skeslien Charles (1971) werkte als programmamanager in de Amerikaanse bibliotheek in Parijs en hoorde zo over het verzet tegen de Bibliothekschutz. Hierover schreef ze haar roman De bibliotheek van Parijs, die inmiddels in 40 talen vertaald is en internationaal een bestseller werd.
Details
| EAN : | 9789041716989 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 123 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 294 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |