De vervlogen tijd
Wim Daniëls
Nederlands | 17-04-2026 | 240 pagina's
9789041716996
Paperback / softback
11,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Een weemoedige terugblik op de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw
Tekst achterflap
In dit boek neemt Wim Daniëls ons mee naar de tijd van zijn jeugd: de jaren vijftig en zestig. Een tijd waarin het leven wat trager ging. In het dorp waar hij opgroeide woonden nog boeren die soms met hun vee de weg blokkeerden en in alle rust het verkeer lieten wachten. In de zomer stonden de mensen 's avonds buiten op de stoep. Er waren kruideniers waar je op rekening kon kopen. Nog lang niet iedereen had een tv, maar als kind mocht je op woensdag- en zaterdagmiddag gaan kijken bij die ene familie in de straat die al wel een toestel had. Thuis waren er de hoorspelen op de radio. Melk was nog de witte motor en kolen waren nog de zwarte brandstof. En op zaterdag zat Wim in de teil, in het troebele water, want hij was de jongste thuis. In 'De vervlogen tijd' schetst Wim wat er was en nu niet meer is, soms met weemoed, soms met een zucht van verlichting.
Recensie/Quote
Wim Daniëls schrijft plastisch, helder en met een dosis humor.
Biografie
Wim Daniëls (1954) is onder meer bekend als taalkundige en schrijver. Hij staat daarnaast in de Nederlandse theaters met theatercolleges en cabaretvoorstellingen. Verder presenteert hij twee tv-programma's voor Omroep Max: Nederland op film en samen met Huub Stapel Het dorp, dat gebaseerd is op zijn gelijknamige boek. Ook maakte hij een bordspel: Het grote taalspel.
Details
| EAN : | 9789041716996 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 17-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 121 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 192 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |