Things we never got over
Lucy Score
Nederlands | 03-03-2026 | 576 pagina's
9789041717108
Paperback / softback
12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Bebaarde bad boy meets gevluchte bruid. Wat kan er misgaan? 'Things we never got over' van Lucy Score is een verslavende feelgoodroman voor fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros.
Tekst achterflap
'Things we never got over' is het verrassende eerste deel in de Knockemout-serie van Lucy Score.
Naomi heeft een slechte dag. Ze is haar eigen bruiloft ontvlucht, wordt bedrogen door haar onsympathieke en beruchte tweelingzus en krijgt plotseling de zorg voor een nichtje van wie ze niet eens wist dat ze bestond. Bad Boy Knox heeft geen plaats voor drama in zijn leven, maar een knappe vreemdelinge zet alles op z'n kop. Haar leven implodeert recht voor zijn neus en hij besluit haar te helpen. Zodra ze alles weer op de rit heeft, kan hij terugkeren naar zijn eigen, rustige leven. Tenminste, dat was het plan...
Recensie/Quote
Lucy Score heeft een verslavende schrijfstijl. Je vliegt letterlijk over de pagina's heen. Things we never got over laat je niet meer los.
Biografie
Lucy Score (1980) is de New York Times-bestsellerauteur van TikTok-hit Things we never got over. Ze groeide op in een boekengekke familie in Pennsylvania en werd journalist. Sinds 2015 is ze fulltime romance-auteur. Inmiddels zijn haar boeken in tientallen talen vertaald en zijn er miljoenen exemplaren verkocht.
Details
| EAN : | 9789041717108 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 121 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 382 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 576 |