Een onmogelijk leven
Matt Haig
Nederlands | 17-04-2026 | 400 pagina's
9789041717153
Paperback / softback
12,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Een deel van het leven dat we nog niet begrijpen, ziet er vaak uit als een betovering
Tekst achterflap
Wanneer de gepensioneerde wiskundedocent Grace een vervallen huisje erft van een lang verloren vriendin, ergens op een eiland in de Middellandse Zee, wordt ze toch wel heel nieuwsgierig. Ze boekt een enkele reis en arriveert zonder reisgids en zonder plan op Ibiza.
Tussen de ruige heuvels en de gouden stranden gaat Grace op zoek naar antwoorden over het leven van haar vriendin en hoe het eindigde. En wat ze ontdekt is vreemder dan ze ooit had kunnen dromen. Maar voordat ze in deze onmogelijke werkelijkheid kan duiken, moet Grace eerst in het reine komen met haar eigen verleden.
Vol verwondering en wild avontuur; dit is een verhaal over hoop en de levensveranderende kracht van een nieuw begin.
Recensie/Quote
Wijs, tot nadenken stemmend en geweldig in het vinden van verbanden op onverwachte plaatsen... Fantastisch.
Details
| EAN : | 9789041717153 |
| Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
| Publicatie datum : | 17-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 121 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 266 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |