Smokey Goodness - Mediterranean BBQ
Jord Althuizen
Nederlands | 31-03-2026 | 224 pagina's
9789043942126
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
34,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Je favo vakantiegerechten! Jord Althuizen neemt je in Smokey Goodness Mediterranean BBQ mee naar Spanje, Portugal, Italië en Griekenland
Tekst achterflap
Smokey Goodness Mediterranean BBQ
Sun, sea en smoke - dat is Smokey Goodness Mediterranean BBQ in een notendop. In dit nieuwe avontuur neemt Jord Althuizen je mee langs de zonnige kusten van Spanje, Portugal, Italië en Griekenland. Denk aan tapas die knetteren op het rooster, pulpo boven gloeiende kolen, sappige souvlaki en pizza’s met een bodem die kraakt als je ’m aansnijdt. Open vuur, geurige kruiden, goede olijfolie en houtrook vormen de basis van toegankelijke gerechten met die herkenbare rokerige Smokey Goodness-touch, gewoon van de eigen BBQ.
Smokey Goodness: met ruim 450.000 verkochte exemplaren een vaste waarde in de Nederlandse barbecuecultuur
‘Sun, sea & smoke, baby! Met dit barbecueboek trek ik langs de kusten van Spanje, Portugal, Italië en Griekenland en laat ik je zien hoe je die Mediterrane vibes gewoon thuis op je BBQ slingert. Denk: zinderende avonden, ijskoude drinks en tafels vol vrienden en afgeladen met BBQ-gerechten.’
– Jord Althuizen
Details
| EAN : | 9789043942126 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 289 mm |
| Breedte : | 229 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 1536 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 224 |