BBQ
Jamie Oliver
Nederlands | 28-04-2026 | 256 pagina's
9789043943826
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
29,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Met BBQ kun je easy en overheerlijk grillen, in elk seizoen. Ga aan de slag met BBQ-recepten van Jamie Oliver en haal alles uit je barbecue.
Tekst achterflap
Easy en overheerlijk grillen, met Jamie Olivers BBQ lukt dat in een tangomdraai. Jamie leert je hoe je alles uit de BBQ haalt. Hij legt uit hoe je groenten heerlijk knapperig en zoet roostert, hoe je vis subtiel rookt en stoomt, hoe je de meest weergaloze hamburgers maakt en hij geeft een heleboel prachtige manieren om stukken vlees te roosteren en met intense smaken te serveren. BBQ geeft het zelfvertrouwen, de skills en de recepten om succesvol te barbecueën.
- Alles over de basis van de BBQ
- Van spiesjes, brunch bites en burgers tot epische feestmalen
- Met stevige salades en volop groenten
- Meer dan 70 recepten, voor elke seizoen
"Kom met me mee naar de kern & de kunst van BBQ'en"
- Jamie Oliver
Details
| EAN : | 9789043943826 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 28-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 254 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 1010 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |