De groene stad
Redmond O'Hanlon
Nederlands | 12-09-2018 | 160 pagina's
9789045030807
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 15,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Vol verwondering en met zijn bekende Britse gevoel voor humor over wat hij tijdens een driejarig verblijf in Almere heeft ontdekt.
Tekst achterflap
In ‘De groene stad’ vertelt avonturier en tv-maker Redmond O’Hanlon, bekend van onder andere het programma ‘Beagle: in het kielzog van Darwin’, vol verwondering en met zijn bekende Britse gevoel voor humor over wat hij tijdens een driejarig verblijf in Almere heeft ontdekt. Of hij nu over mammoeten, nijlpaarden of holenberen schrijft, over miljoenen met de hand geplante bomen of verbazingwekkende nieuwe architectuur, alles heeft zijn belangstelling. Hij volgt de revolutie die in en rond deze polderstad plaatsvindt: van de nieuwe eilandenarchipel de Marker Wadden tot de gewaagde plannen om van Almere een groene stad te maken, een voorbeeld voor een leefbaarder wereld.
Recensie/Quote
‘Het werd een vrolijk, soms zelfs hilarisch boekje. Allereerst natuurlijk omdat O´Hanlon […] milde ironie als handelsmerk heeft. Daarnaast is hij echt in van alles en nog wat geïnteresseerd. Daarmee is dit boek, zelfs voor wie zich schaamt als een familielid Almere aandoet, een aangename verrassing.’ – Trouw
Details
EAN : | 9789045030807 |
Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
Vertaler : | Rudi Rotthier |
Publicatie datum : | 12-09-2018 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 207 mm |
Breedte : | 129 mm |
Dikte : | 17 mm |
Gewicht : | 273 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 160 |
Keywords : | almere;landschap;natuur;ontdekkingsreizen;oostvaardersplassen |