Toscanini: antipasti
Maud Moody
Nederlands | 22-04-2026 | 320 pagina's
9789048875238
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
35,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Na het succesvolle boek Toscanini: pasta verschijnt nu Antipasti!
Tekst achterflap
In het Italiaans is antipasti het meervoud van antipasto. De letterlijke betekenis is: wat vóór (de rest van) de maaltijd komt. Wat als antipasto wordt geserveerd, kan zeer uiteenlopend zijn, maar het gaat meestal om eenvoudige, toegankelijke gerechten die bedoeld zijn om de eetlust op te wekken. Denk aan klassieke antipasti zoals charcuterie en kazen, gegrilde of gemarineerde groenten, ingelegde vis, crostini en brood met olijfolie. Maar ook aan Italiaanse streetfood en aperitivi, die vóór de maaltijd worden gedronken om de eetlust op te wekken.
Biografie
Maud Moody en Leonardo Pacenti zijn de eigenaren van restaurant Toscanini in Amsterdam. Samen met Nina Bogaerts - die daar in de keuken staat - maakten ze De bijbel van de Italiaanse keuken.
Details
| EAN : | 9789048875238 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 259 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 1263 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Keywords : | amsterdam;antipasti;antipasti recepten;aperitivi;aperitivo time;authentiek;boeken over eten;borrelhapjes;borrelplank;brood;bruschetta;buffettafel;calamari;carne;charcuterie;chef recepten;comfortfood;crostacei;crostini;culinair cadeau;delen;eten delen;familiegerechten;feestelijk;food lovers;formaggi;groenten;huisgemaakt;inktvis;insalate;inspiratie;italiaans;italiaans koken;italiaans restaurant;italiaanse cultuur;italiaanse smaken;italiaansekeuken;kaas;keukengeheimen;klassiek;kleinegerechten;kookboek;ladomenica;mediterraan;mezze;modern;molluschi;mozzarella;octopus;olijfolie;pane;pecorino;pesce;pizza;prosciutto;pure keuken;recepten;restaurantrecepten;ricotta;salades;salse;salumi;sauzen;schaaldieren;schelpdieren;seizoensgebonden;slow food;streetfood;tafelen;thuis koken;toscanini;vegetarisch;verdure;vinaigrette;vis;visgerechten;vlees;voorgerechten;wijn en spijs;worst;zomer;zondag |