30,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Originele gerechten voor iedereen
Tekst achterflap
Soep is misschien wel het meest vanzelfsprekende comfortfood dat er is: het is warm en troostend, voedzaam, gezond en bovenal iets dat uitnodigt om te delen. In Een boek over soep laat Bloeme Burema zien dat soep veel meer kan zijn dan een simpel voorgerecht of een snelle maaltijd. Van lichte lentesoepen tot goedgevulde winterse kost, van doordeweeks makkelijk tot verrassend feestelijk; soep kan altijd!
Biografie
Bloeme Burema is kok en werkte de afgelopen jaren onder meer als chef bij Buffet van Odette en bij Europizza in Amsterdam. Ze is medeoprichter van Café Soigné (@c.a.f.e.s.o.i.g.n.e), het reizende restaurant zonder dak dat op verrassende plekken in Nederland neerstrijkt. Bloeme komt uit Amsterdam en briljante bonen is haar eerste kookboek.
Details
| EAN : | 9789048877171 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 20-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 258 mm |
| Breedte : | 198 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 875 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 208 |
| Keywords : | aardappelsoep;basissoep;bijgerechten;bouillon;brood erbij;comfortfood;courgettesoep;croutons;dips;erwtensoep;garnituur;gazpacho;gebonden soep;groentebouillon;groentesoep;heldere soep;herfstsoep;huisgemaakt;kippenbouillon;kippensoep;kooktechnieken;koude soep;kruiden;kruidenolie;lentesoep;linzensoep;maaltijdsoep;olie;pesto;pompoensoep;pureersoep;romige soep;room;salade;schaaldiersoep;seizoensgroenten;seizoenssoepen;slowcooker;snel recept;soep;specerijen;tomatensoep;toppings;troostrijk;uiensoep;vegan soep;vegetarische soep;verrassend;verse groenten;vissoep;vleesbouillon;wintersoep;wortelsoep;zomersoep |