Niemand vertellen
Harlan Coben
Nederlands | 07-04-2026 | 352 pagina's
9789049208790
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,00
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
‘Filmische snelheid, spitsvondige dialogen, een vleugje seks en verrassende plot wendingen. Een fijne standalone die schreeuwt om een vervolg.’ De Telegraaf
Kinderarts David Beck vindt dat zijn leven totaal is verwoest. Er gaat geen dag voorbij of hij beleeft die ene gruwelijke nacht van acht jaar geleden opnieuw; de nacht dat zijn vrouw Elizabeth werd meegesleurd en vermoord. Iedereen zegt dat hij het verleden achter zich moet laten, maar dat kan hij niet. En nu verschijnt er een bericht op zijn computerscherm - een zinnetje dat alleen hijzelf en zijn overleden vrouw kennen. Plotseling wordt David overmand door een onmogelijke gedachte: zou Elizabeth toch nog in leven kunnen zijn?
In de pers
‘Coben schrijft de ene na de andere steengoede thriller.’ Zin
‘Koning van de cliffhanger.’ de Volkskrant
‘Coben gaat ten koste van je nachtrust.’ Algemeen Dagblad
Biografie
Harlan Coben is een nummer 1 New York Times-bestsellerauteur en een van ’s werelds bekendste verhalenvertellers. Zijn thrillers zijn in 46 talen vertaald en er zijn wereldwijd 90 miljoen exemplaren van verkocht. Zijn Myron Bolitar-serie heeft de Edgar Award, de Shamus Award en de Anthony Award gewonnen. Coben is tevens bedenker en uitvoerend producent van vele televisieseries, waaronder Netflix-bewerkingen van de wereldwijde nummer 1-hits Ik mis je, De verbeelding, Blijf dichtbij, De vreemde, De onschuldigen, Spoorloos, Houvast en Geleende tijd. Binnenkort zijn ook De ontdekking, Levenslang en Lazarus te zien als tv-series.
Details
| EAN : | 9789049208790 |
| Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Vertaler : | Sabine Mutsaers |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 448 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Keywords : | bolitar;dood;e-mail;familie;herinneringen;kinderarts;kustijd;myron bolitar;onderzoek;spannend;strand;vermoord;vrouw;washington |