Gewone mensen

Clara Törnvall


Nederlands | 19-09-2025 | 192 pagina's

9789062226221

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,00

 Voorraad in de winkel

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Tekst achterflap

‘Ik heb autisme. De mensen om mij heen niet. Zij hebben een manier van functioneren die ervoor zorgt dat ze dingen zeggen die ze niet menen, afspraken niet nakomen, zich niet kunnen hyperfocussen op belangrijke onderwerpen, onbetrouwbare herinneringen hebben, rare insinuaties doen en me recht in de ogen staren.’

‘Waarom zeggen mensen dan dat jij de rare bent?’

‘Omdat ze met meer zijn.’



Dit is een boek over neurotypische mensen. Zo worden mensen genoemd die neurotypisch zijn, en geen autisme of AD(H)D hebben. Ze zijn niet altijd gemakkelijk te begrijpen. Hun wereld is vreemd, maar ze beschouwen zichzelf zelden als afwijkend. Dit boek helpt om die gewone mensen beter te leren begrijpen.

Dit boek is een luchtige eye-opener voor jongeren met autisme (en hun naasten), waarin de perspectieven omgedraaid zijn.


Biografie

Clara Törnvall is cultuurredacteur en producent voor de Zweedse radiozender P2. Eerder werkte ze als journalist bij de krant Aftonbladet en regisseerde ze de documentaire Konstsamlaren och katastrofen, over de excentrieke kunstverzamelaar Theodor Ahrenberg en zijn relatie met Picasso, Chagall en Matisse.

Details

EAN :9789062226221
Auteur: 
Uitgever :Singel Uitgeverijen
Vertaler : Jasper Popma
Publicatie datum :  19-09-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Wordt verwacht
Aantal pagina's :192