12,50
Voorraad in de winkel
Beschikbaar
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Afzender gedefinieerd
De opbouw van het echte socialisme in China (1949-1976) gezien door de ogen van een jong meisje dat gaat deelnemen aan de massacampagnes om de ziekte bilharzia te bestrijden en blotevoetendokter wordt.
Details
| EAN : | 9789080093126 |
| Uitgever : | Rode morgen |
| Publicatie datum : | 28-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 300 mm |
| Breedte : | 215 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Status : | Beschikbaar |