Vitaal leiderschap

Bregje van Ganzewinkel-Klaas Koster


Nederlands | 17-10-2024 | 200 pagina's

9789083271835

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 27,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Tekst achterflap

VITAAL LEIDERSCHAP

Activeer meer energie, verbinding en eigenaarschap voor jou en je team

Alarmerende verzuimcijfers. Veeleisende medewerkers die geen eigenaarschap nemen. En simpelweg te veel taken op je bordje? Voor leidinggevenden is het een uitdagende tijd. Stress en gedoe lijken eerder regel dan uitzondering. De oplossing? Vitaal leiderschap!

In dit praktische handboek tonen Bregje van Ganzewinkel en Klaas Koster de route naar een vitaal team – jou meegerekend – dat plezier heeft in zijn werk en met elkaar de beste resultaten behaalt.

Na het lezen van dit boek weet je: • Hoe je de ‘vijf vitale vaardigheden’ van je teamleden vergroot, zodat ze effectief en prettig samenwerken en zelf de regie nemen over hun vitaliteit. (competentie) • Hoe je van ‘moetivatie’ tot motivatie komt: je teamleden komen in beweging, niet omdat jij het wilt, maar omdat zij het willen. (commitment) • Hoe je een energieke omgeving creëert waarin iedereen veilig en plezierig zijn werk kan doen. (context) Met als resultaat: meer energie, verbinding en eigenaarschap voor jou en je team.

Een belangrijke sleutel tot succes? Voorbeeldgedrag en een constructieve dialoog. Vitaal leiderschap begint bij jouzelf.

Biografie

Bregje van Ganzewinkel is vitaloog, teamtrainer, gecertificeerd nlp-trainer, partner bij Vitalogisch BV en docent aan de Vitacademie. Ze begeleidt leidinggevenden en hun teams naar een positieve, energieke werkcultuur. Klaas Koster is oprichter van het trainings- en adviesbureau Vitalogisch BV en directeur van de Vitacademie BV. Daarnaast is hij initiator van de Nationale Vitaliteitsweek en de Dag van de Vitalogie.

Inhoudsopgave

Voorwoord Vitaal leiderschap, dé oplossing voor krapte op de arbeidsmarkt Inleiding Leidinggeven in een uitdagende tijd Hoofdstuk 1 Competenties De vijf vitale vaardigheden 1. Zelfleiderschapsvaardigheden: zelfontwikkeling 2. Fysieke vaardigheden: energiemanagement 3. Mentale vaardigheden: aanpassingsvermogen 4. Sociale vaardigheden: samenwerken 5. Spirituele vaardigheden: ertoe doen Hoofdstuk 2 Commitment Van ‘moetivatie’ naar motivatie Hoofdstuk 3 Context Vertrouwen, betrokkenheid, eigenaarschap Hoofdstuk 4 Kijk eens in de spiegel Ben jij de leidinggevende die je zelf zou willen hebben? Nawoord Elke stap is er een Dankwoord Samen kom je verder Literatuurlijst Kennis is kracht Vitaal leiderschap in de praktijk Succes begint met doen

Details

EAN :9789083271835
Auteur: 
Uitgever :Vrije Uitgevers, De
Publicatie datum :  17-10-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :294 mm
Breedte :182 mm
Dikte :20 mm
Gewicht :450 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :200