Waanzin
Frank Verhoef
Nederlands | 01-10-2026 | 146 pagina's
9789083680422
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,95
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Verslaafd aan de waanzin van de dag
Het eerlijke verhaal van een woordvoerder
Je zal maar woordvoerder zijn van een wethouder die wordt verdacht van ambtelijke corruptie en omkoping. Frank Verhoef beleeft zijn vuurproef als de Rijksrecherche invallen doet op het Haagse stadhuis en bij wethouder Richard de Mos thuis. Als klap op de vuurpijl volgt twee dagen later een vernietigend rapport over de vreugdevuren tijdens de jaarwisseling op Scheveningen, waarna burgemeester Krikke snel haar ambtsketen aan de wilgen hangt.
Frank Verhoef vertelt in Waanzin het eerlijke verhaal van een beginnend woordvoerder die zich als loopjongen liet behandelen door een meedogenloze drilmeester als wethouder. Deze waanzinnige periode in het Haagse IJspaleis maakte hem volwassen als woordvoerder, weet hij nu. Hij groeide uit van een gestreste jaknikker tot een senior woordvoerder die rust en kalmte bewaart zodra het spannend wordt.
Verhoef vertelt met humor en gezag over nut en noodzaak van manipulatie en het lekken van nieuws, over onzekere bestuurders en onbetrouwbare journalisten, over het voeren van de regie en over de spanning en sensatie van de waan van de dag. Maar, waarschuwt hij woordvoerders in spe: ‘Blijf het vooral zien als een spel en ga niet te veel in jezelf geloven.’
Frank Verhoef (1988) is woordvoerder, eigenaar van Langelaar Verhoef Corporate Affairs en culinair recensent bij Den Haag Centraal.
Details
| EAN : | 9789083680422 |
| Uitgever : | Vrije Uitgevers, De |
| Publicatie datum : | 01-10-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 218 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 146 |