Van Dale Pocketwoordenboek Nederlands-Frans
...
Nederlands | 12-07-2022 | 784 pagina's
9789460776120
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
Het beste woordenboek voor het eindexamen 2026
Tekst achterflap
Het woordenboek Frans voor middelbare school, havo/vwo & eindexamen Frans
Het Van Dale woordenboek Nederlands-Frans is hét woordenboek Frans voor de middelbare school. Geschikt voor brugklas t/m eindexamen en aanbevolen voor het eindexamen Frans in vmbo, havo en vwo – in Nederland én Vlaanderen.
Waarom dit woordenboek Frans de beste keuze is
- Meest gebruikte woordenboek Nederlands-Frans in Nederland en Vlaanderen
- Aanbevolen door docenten en geschikt voor exameneisen 2025/2026
- Betrouwbare kwaliteit van Van Dale woordenboeken
- Volledig vernieuwd met actuele Franse woorden en uitdrukkingen
- Ideaal tijdens toetsen, examens en eindexamen Frans
Betrouwbaar & snel in gebruik
- Duidelijke voorbeeldzinnen in Nederlands en Frans
- Informatie over uitspraak, grammatica en vervoegingen
- Inclusief spreekwoorden en vaste uitdrukkingen
- Overzichtelijke opzet: vind snel de juiste vertaling
?? Perfect voor schooljaar 2025/2026
Onmisbaar voor huiswerk, proefwerken en eindexamenvoorbereiding Frans.
Voor de bovenbouw havo/vwo zijn de Van Dale Grote Woordenboeken voor school het meest geschikt.
Slagen doe je met Van Dale. Bestel vandaag nog.
Details
| EAN : | 9789460776120 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 12-07-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 194 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 734 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 784 |