Hoogtepunten Frans Hals Museum
Geert-Jan Borgstein
Nederlands | 02-03-2026 | 112 pagina's
9789462626812
Paperback / softback
19,95
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
Dit boekje is een kennismaking met het Frans Hals Museum. En een herinnering voor wie het museum al bezocht. Met een selectie van veertig hoogtepunten laat het de rijkdom en diversiteit van de collectie zien. In het museum is kunst te vinden uit de afgelopen zes eeuwen – van oude tot moderne en hedendaagse kunstwerken, van schilderijen tot fotografie en videokunst. Van kunstenaars uit Haarlem en andere delen van Nederland en de wereld.
Details
| EAN : | 9789462626812 |
| Uitgever : | Waanders Uitgevers B.V. |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 285 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |