Thuis bij Jan Steen
Gerdien Verschoor-Lea van der Vinde
Nederlands | 01-04-2026 | 112 pagina's
9789462626942
Paperback / softback
24,95
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
In 2026 is het 400 jaar geleden dat de schilder Jan Steen in Leiden werd geboren. Dit boek biedt een unieke blik op het leven en de Leidse omgeving van deze wereldberoemde kunstenaar. Met veel humor en een scherp oog voor details legde Steen het alledaagse leven vast, vol taferelen die je doen lachen, en aan het denken zetten. Jan Steen was opvallend veelzijdig: fijne details gaan hand in hand met een losse, levendige toets. Zijn schilderijen voelen bovendien heel persoonlijk, omdat hij vaak zichzelf en zijn gezin erin verwerkte. Het boek is rijk voorzien van illustraties, met bijzondere aandacht voor de vele – vaak komische – details in de schilderijen.
Details
| EAN : | 9789462626942 |
| Uitgever : | Waanders Uitgevers B.V. |
| Publicatie datum : | 01-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 356 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |