Leve de dood?
Philippe Lepers
Nederlands | 05-12-2022 | 240 pagina's
9789463403337
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 24,90
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Korte beschrijving/Annotatie
In dit boek bekijken we hoe denkers, dichters, schrijvers en filmmakers het probleem van de eindigheid hebben proberen op te lossen, vaak op een vreemde en moeilijk acceptabele manier.
Tekst achterflap
Is er leven na de dood? Steeds meer mensen in onze moderne westerse cultuur denken van niet. We leven maar één keer en zijn zo in het ‘you only live once’-tijdperk beland. Maar als alles eindigt in het grote Niets, heeft ons leven dan nog wel zin? Is het beste dan maar: zoveel mogelijk genieten en maakt dat ons leven dan toch nog de moeite waard? In dit boek onderzoeken we de angst voor de dood en hoe die de afgelopen eeuwen is geëvolueerd. We bekijken hoe denkers, dichters, schrijvers en filmmakers het probleem van de eindigheid hebben proberen op te lossen, vaak op een vreemde en moeilijk acceptabele manier. Uiteindelijk zoeken we hoe het mogelijk is om zin te vinden in het bestaan, wanneer we ervan uitgaan dat we enkel over dit ene leven beschikken.
Biografie
Philippe Lepers studeerde godsdienstwetenschappen en filosofie in Leuven en Nijmegen, waar hij promoveerde met een proefschrift over Nietzsche. Hij is momenteel lector aan de VIVES hogeschool in West-Vlaanderen.
Details
EAN : | 9789463403337 |
Uitgever : | Uitgeverij Damon VOF |
Publicatie datum : | 05-12-2022 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 231 mm |
Breedte : | 152 mm |
Dikte : | 16 mm |
Gewicht : | 360 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 240 |